Mesec maj je mesec gibanja. Tokrat smo v vrtcu Kralj Matjaž priredili športno srečanje po FIT metodologiji v telovadnici OŠ Črna na Koroškem za predšolske otroke in njihove starše. Telovadnica je prostor, kjer je vsakokrat veselo in živahno in tudi včeraj je bilo tako. Otroci so pod budnim očesom staršev in vzgojiteljev izvajali aktivnosti na enajstih različnih postajah. V svoje knjižice so s pomočjo staršev vztrajno zbirali različne simbole za vsako uspešno opravljeno nalogo. Po zbranih vseh 11 simbolih smo srečanje pripeljali do zaključka. Ob skakanju, smehu, igri, druženju in gibanju smo tkali in utrjevali vezi, ki ne bodo hitro pozabljene.

Iskrena zahvala Evi Jelen, Tamari Oblak, Metki Lesnik, Nejcu Gerdeju, vsem vzgojiteljicam in vzgojitelju, ki ste pomagali pri ustvarjanju in izvedbi tega dogodka.

Hvala tudi vsem staršem in otrokom, ki ste se udeležili srečanja.