Spoštovani!

Obveščamo vas, da bo vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem, začel v polnem obsegu opravljati svojo dejavnost v TOREK, 26. januarja 2021.

Dejavnost bo potekala po že ustaljenih usmeritvah tako, kot je potekala pred zaprtjem vrtca. Poslovni čas ostaja nespremenjen.

Otroke bodo sprejeli njihovi vzgojitelji, v njihovih prostorih matičnega vrtca, vrtca na OŠ in vrtca v Žerjavu.

Dejavnost bo potekala  po ustaljenih pravilih, ki smo jih izvajali že pred zaprtjem vrtca in ob upoštevanju vseh poostrenih higienskih priporočil NIJZ-ja.

Prosimo, da svoj ponovni prihod v vrtec najavite po mailu vrtec.crna@guest.arnes.si ali po telefonu.

V VRTEC  PRIPELJETE LE POPOLNOMA ZDRAVEGA OTROKA!

Hvala za Vaše razumevanje in strpno sodelovanje!

OSTANITE ZDRAVI!                          Kolektiv vrtca Kralj Matjaž Črna na Koroškem